Покровська райдержадміністрація та Покровська районна рада сумує з приводу передчасної смерті Пихті Світлани Миколаївни, начальника служби у справах дітей райдержадміністрації.

09.04.2021 в 10:21

08 квітня 2021 року у повному розквіті сил на 41 році життя пішла у вічність світла людина, кохана дружина, любляча мати, дочка, сестра, колега по роботі. Вона любила життя, будувала плани на майбутнє, була небайдужою до чужого горя та проблем.

Все її життя – відданість служінню дітям із сімей соціально незахищених категорій. Молодий керівник, професійно обізнаний присвятила свою трудову діяльність захисту прав дітей. В службі у справах дітей вона пройшла шлях від спеціаліста до керівника підрозділу райдержадміністрації. Завжди відрізнялась конструктивністю рішень.

Важка хвороба назавжди вирвала її з наших рядів.

Найщиріші співчуття висловлюємо з приводу непоправної втрати рідним та близьким. Ми розділяємо Ваше горе, підтримуємо Вас у годину скорботи. Світла пам’ять про Світлану Миколаївну завжди буде жити у наших серцях.