Підготовка об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

09.09.2021 в 14:48

09 вересня 2021 року в залі засідань Покровської районної державної адміністрації відбулось засідання в онлайн-режимі обласної робочої групи по контролю за ходом підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років з головами райдержадміністрацій, міськими, селищними, сільськими головами, головами військово-цивільних адміністрацій.

Представниками на засіданні від Покровської районної адміністрації були  перший заступник голови Сергій Новіков,в.о. начальника відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури – Анна Александрова та головний спеціаліст відділу економічно-соціального розвитку управління з питань розвитку територій та інфраструктури – Вікторія Кривонос.

Здійснювалось звітування кожної громади щодо готовності до опальнювального сезону: готовність котелень, капітального ремонту доріг, заміни системи тепломереж, запасів посипочного матеріалу, підготовка житлового фонду.