Перший заступник голови Покровської райдержадміністрації Сергій Новіков долучився до відкриття мультифункціонального спортивного майданчику

30.10.2021 в 16:42

Селидівська громада стала першою на території Донецької області, де з’явилися мультифункціональні спортивні майданчики, збудовані в рамках президентської програми «Здорова Україна».

29 жовтня на урочисте відкриття нових локацій для проведення оздоровчої рухової активності завітав Сергій Новіков – перший заступник голови Покровської РДА,  заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, керівник громади Руслан Суков, представники Селидівської міської ради, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, директор Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергій Головченко, жителі громади.

«Програма «Здорова Україна» є потужною ініціативою Президента, спрямованою на те, щоб зробити здоровий та активний спосіб життя трендом у нашій країні. Донецька область до кінця 2021 року має отримати 150 нових мультифункціональних майданчиків, які облаштують завдяки комплексному фінансуванню: 80% коштів виділяє держава, по 10% – область та громади.

Кожен мультифункціональний спортивний майданчик у рамках програми «Здорова Україна» зроблено за єдиною моделлю – з гумовим покриттям розміром 140 кв. м і такими елементами: спортивний комплекс з підвісною системою рукоятей, лавка з упором для пресу, упор для віджимання, бруси для віджимання подвійні, турнік потрійний, тумба для стрибків, рукохід-драбина, інформаційний стенд з QR- кодами. Відтепер всі охочі можуть зміцнювати здоров’я на цих сучасних майданчиках.