[bvi]
  • Українська
  • English

Переваги легальної зайнятості -суб’єктам пробації

09.04.2021 в 10:23

7 квітня фахівці Покровського Міського центру зайнятості та Покровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області провели онлайн захід для клієнтів пробації з використанням платформи ZOOM.

З метою формування мотивації до праці та здійснення профорієнтаційної роботи начальник відділу активної підтримки безробітних Софія Колесникова презентувала послуги служби зайнятості й онлайн сервіси, в тому числі розроблені Донецьким обласним центром зайнятості: безкоштовний додаток на ANDROID «Центр професійної орієнтації», «Центр розвитку підприємництва». Суб’єктам пробації наголошено, що головною й основною перевагою легальної зайнятості є набуття страхового стажу, який забезпечує соціальні виплати, а в майбутньому вплине на забезпечену старість.

Також підопічні пробації дізнались про особливості працевлаштування в сучасних умовах, потребу в працівниках за професіями, які користуються попитом на ринку праці.  Особлива увага була приділена можливості отримання професій в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

print