Переваги сімейного патронату

20.10.2020 в 8:29

Годину питань та відповідей про переваги сімейного патронату провела для мешканців с. Гришине  фахівець із соціальної роботи Покровського районного ЦСССДМ Олена Шило.

Учасники заходу-люди із житєвими здобутками та  досвідом  виховання дітей досить зацікавлено поставилися до інформування з проблеми тимчасового перебування дитини поза межами своєї родини, але у  турботливій сім`ї. Безперечно -це порятунок дитини, це 100-відсотково краще ніж у центрі реабілітації і обов`язково допоможе маленькій зраненій душі повірити у добро. До того ж, це найкоротший шлях для повернення дитини до біологічних батьків.

Чи доречним буде перебування неповнолітньої особи у патронатній сім`ї на території свого ж села, чи завжди такі діти повертаються до своїх родин,  які служби працюють з проблемними батьками, і що робити, коли душею прикипиш до тимчасового вихованця…   такі питання та багато інших стали темою серйозних роздумів.

Насамкінець усі присутні отримали роздатковий матеріал з порушеної проблеми та  інформацію про звернення за   детальними  консультаціями небайдужих громадян, які бажають взяти  дитину у свою родину на тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію,  до районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.