Отримали дохід від надання в оренду земельного паю – подайте декларацію та сплатіть податки

18.03.2019 в 15:00

Олександрівська ДПІ Покровсько – Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє, що обов’язкове подання податкової декларації про майновий стан і доходи виникає у разі отримання у 2018 році доходів від оренди майна фізичної особи, у тому числі оренди земельного паю, якщо орендар є фізичною особою, яка не є суб’єктом господарювання. А це означає, що громадяни, які самостійно обробляють земельні ділянки, надані їм у розмірах, встановлених Земельним кодексом України для ведення особистого селянського господарства, та земельні частки (паї), виділені в натурі, сукупний розмір яких перевищує 2 гектари, повинні декларувати дохід від продажу власної сільськогосподарської продукції (ставка ПДФО – 18 відсотків). Крім того, з суми орендної плати за земельну ділянку (пай) також стягується військовий збір за ставкою 1,5 відсотки.

Шановні суб’єкти декларування Олександрівського району! Не зволікайте із декларуванням доходів за минулий рік, кампанія декларування  завершується 2 травня 2019 року. Для більш детальної інформації, громадяни можуть звернутись до Центру обслуговування платників Одександрівської ДПІ Покровсько – Добропільського управління за адресою: смт. Олександрівка, пл. Олександра Невського,буд.3 або за телефоном 2-12-54.