[bvi]
  • Українська
  • English

Отримай довідки ОК-5,ОК-7, довідку про трудовий та страховий стаж не виходячи з дому!

07.04.2020 в 8:06

З метою наближення послуг до громадян та дистанційного обслуговування  (отримання послуг без відвідування  органів Пенсійного фонду України) запроваджено новий сервіс надання електронних документів з підтвердженим QR- кодом.

Сервіс надається для користувачів Веб порталу Пенсійного фонду України, які увійшли на портал за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

Через Веб портал Пенсійного фонду України можна отримати такі електронні документи з QR- кодом:

-довідку про доходи пенсіонера для призначення субсидій (містить дані про розмір пенсії без урахування окремих видів виплат);

-довідку про доходи пенсіонера (загальний розмір призначеної пенсії);

-індивідуальні відомості про застраховану особу (форма ОК-5 та ОК-7) (містять інформацію про страховий стаж, заробітну плату та сплату страхових внесків страхувальниками);

-витяг з Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (містить дані про статус застрахованої особи/ отримувача страхової виплати; дані про набутий страховий стаж; відомості про страхувальників, про періоди трудових відносин; відомості щодо нарахованої заробітної плати, що враховується для розрахунку страхових виплат та страхового стажу; відомості про особливі умови праці, про суми добровільних внесків; дані пенсійної справи; відомості про інші види загальнообов’язкового державного соціального страхування).

Зазначені електронні документи дійсні для оформлення субсидій, документів у центрах надання адміністративних послуг, посольствах та консульських установах, пред’явлення в банківських установах, органах фіскальної служби, виконавчої служби, територіальних органах міграційної служби, тощо.

Для формування довідок треба авторизуватись на веб порталі portal.pfu.gov.ua  з використанням кваліфікованого електронного підпису, обрати «Запит на отримання електронних документів» та заповнити Новий запит на отримання інформації та відправити запит до Пенсійного фонду. Стан розгляду звернення можна переглянути у пункті «Статус звернення» розділу «Мої звернення».

Перевірити достовірність видачі електронних документів з QR- кодом можна через Веб портал електронних послуг Пенсійного фонду України у розділі «Верифікація виданих документів» на сайті portal.pfu.gov.ua.

Електронний документ з QR-кодом, підписаний електронним цифровим підписом Пенсійного фонду України, згідно чинного законодавства, є аналогом паперового документу, підписаного відповідною особою в органі Фонду.

Заощаджуйте свій час та користуйтеся зручними сервісами Веб-порталу Пенсійного фонду України!

 

 

Начальник

Покровського                        

об’єднаного управління

Пенсійного фонду України

                                                                            Н. АРЖАВІТІНА

print