Онлайн-нарада щодо стану евакуації сімей з дітьми, які проживають у населених пунктах області, розташованих на лінії зіткнення

01.03.2023 в 22:01

01  березня  2023  року  голова Покровської РДА, начальник районної військової адміністрації Володимир ЗАМОТАЄВ разом із заступниками та керівниками  структурних підрозділів райдержадміністрації  прийняли  участь  в онлайн-нараді,  яка  відбулась під головуванням очільника області Павла КИРИЛЕНКА щодо стану евакуації сімей з дітьми, які проживають у населених пунктах області, розташованих на лінії зіткнення,  у тому числі сімей опікунів, піклувальників, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, у яких виховуються діти- сироти та діти, позбавлені батьківського піклування в більш безпечні регіони країни.