Онлайн колегія з управлінням фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації, представниками територіальних громад, райдержадміністраціями.

10.09.2021 в 13:48

10 вересня 2021 року в залі засідань Покровської районної державної адміністрації відбулась онлайн колегія з управлінням фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації, представниками територіальних громад, райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій.

Від Покровської районної державної адміністрації прийняли участь: заступник начальника управління, начальник відділу з питань соціальної сфери управління з питань забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування – Світлана Макарова та головний спеціаліст відділу з питань соціальної сфери управління з питань забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування – Наталія Літвінова.

Колегія відбулась під головуванням начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Мицика Володимира. Були обговорені наступні питання:

• Про виконання заходів Регіональної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту в Донецькій області на 2017-2021 роки та проект Регіональної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту в Донецькій області на 2022-2024 роки.
  • Про формування переліку локацій для придбання мультифунціональних спортивних майданчиків у територіальних громадах Донецької області в рамках програми Президента України «ЗДОРОВА Україна»
  • Про підсумки участі спортсменів Донецької області в Іграх ХХХІІ Олімпіади Токіо-2020 в м.Токіо (Японія).
  • Про затвердження складу спортсменів Донецької області – кандидатів на участь в Іграх ХХХІІІ Олімпіади 2024 року в м.Париж (Франція).
  • Про присвоєння спортивних знань.