Онлайн-брифінг на тему «Підсумки вступної кампанії до українських закладів вищої освіти з тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму у 2021 році»

02.11.2021 в 13:00
У вівторок, 2 листопада 2021 року, відбудеться онлайн-брифінг на тему «Підсумки вступної кампанії до українських закладів вищої освіти з тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму у 2021 році» за участю Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета.
Трансляцію онлайн-брифінгу можна буде переглянути на сторінках МОН у Facebook та YouTube https://youtu.be/27fs0vEHDM0.
Під час заходу буде оприлюднено підсумки вступної кампанії до ЗВО осіб з непідконтрольних територій України, результати роботи центрів «Крим-Україна» та «Донбас-Україна», найбільш привабливі заклади для здобувачів та результати роботи «гарячої лінії» з питань освіти для мешканців ТОТ.
Спікерами будуть:
-Сергій Шкарлет, Міністр освіти і науки України;
-Ольга Холомєєва, директорка державної установи «Урядовий контактний центр»;
-Ірина Жданова, виконавча директорка ГО «Фонд «Відкрита політика».
Початок онлайн-брифінгу: 11:00. ������
Запитання від ЗМІ можна надіслати за формою bit.ly/3myiLwb до 17:00 1 листопада.
Організатори онлайн-брифінгу — Фонд «Відкрита політика» спільно з Міністерством освіти і науки України за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».