Обласна онлайн нарада

24.09.2022 в 8:36
23 вересня начальник управління з питань забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування райдержадміністрації Надія МАСЛО разом з головним спеціалістом Оленою МАСЛОВОЮ взяли участь у обласних нарадах в режимі онлайн, які відбулись під головуванням начальника управління сім’ї, молоді і національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації Лілії ЗОЛКІНОЇ з керівниками підрозділів територіальних громад та військово-цивільних адміністрацій . Розглядалися питання:
– організація роботи молодіжних центрів в умовах військового часу;
– евакуація багатодітних сімей;
– видача гуманітарної допомоги багатодітним сім’ям;
– формування звітних матеріалів.
22-23 вересня тренінг щодо організації онлайн-звітування з гендерної рівності.
23 вересня вебінар«Пошук нових тем і форм діяльності театрального колективу під час війни» для керівників структурних підрозділів культури і туризму міських рад,райдержадміністрацій, та об’єднаних територіальних громад керівникам початкових спеціалізованих мистецькихнавчальних закладів керівникам закладів культури клубного типу.