Обласна нарада щодо організації ефективної підтримки стабільного зв’язку для мешканців Донеччини

31.01.2023 в 16:00

Сьогодні 31 січня 2023 року голова Покровської РДА, начальник районної військової адміністрації Володимир ЗАМОТАЄВ разом із заступником Олександром ФОМЕНКОМ прийняли участь в обласній нараді щодо організації ефективної підтримки стабільного зв’язку для мешканців Донеччини, яка відбулась під головуванням заступника голови облдержадміністрації Максима САНДИГИ.
У заході взяли участь представники керівництва райдержадміністрацій, районних військових адміністрацій, військових адміністрацій населених пунктів та сільських, селищних, міських рад.
На нараді було обговорено питання забезпечення швидкісним та безперебійним інтернетом пунктів незламності, військових адміністрацій різного рівня та органів місцевого самоврядування Донецької області. Присутні отримали роз’яснення про підходи, які необхідно використовувати при створені резервних каналів зв’язку, про технічні та безпекові аспекти експлуатації телекомунікаційного устаткування.
Розглянуті були питання стосовно нюансів проведення закупівель телекомунікаційного обладнання.