Новий ландшафтний заказник у Покровському районі!

04.01.2022 в 13:31

Зважаючи на велику частку в Донецькій області змінених унаслідок антропогенної діяльності ландшафтів, особливого значення набуває питання збереження сприятливого для життя та здоров’я людини, довкілля, а також забезпечення населення рекреаційними ресурсами. Розвиток промисловості, урбанізація порушує екологічну рівновагу. Знищення зелених зон, зміна мезокліматичних показників, забруднення річок, повітря та ґрунтів – природних компонентів, які є основою функціонування природних комплексів негативно впливає на здоров’я та життєдіяльність людини. Створення заповідних територій є одним із раціональних шляхів вирішення цієї проблеми.

З метою збереження цінних та типових природних комплексів, згідно розпорядження голови Донецької облдержадміністрації – Донецької обласної військово – цивільної адміністрації від 10.12.2021 року №1250/5-21 «Про оголошення ландшафтного заказника місцевого значення «Добропільський» на території Добропільської міської територіальної громади», територія великого Покровського району поповнилась ще одним об’єктом природно – заповідного фонду.

За межами населеного пункту міста Добропілля  Покровського району Донецької області відтепер знаходитися природна територія ландшафтного заказник місцевого значення «Добропільський» загальною площею 48,4600 га земель комунальної власності сільськогосподарського призначення.