Наразі триває відеоконференція з керівниками органів управління фізичною культурою і спортом рад територіальних громад, райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій.

05.08.2021 в 10:15

Від Покровської районної державної адміністрації прийняв участь головний спеціаліст відділу з питань соціальної сфери управління з питань забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування – Літвінова Наталія.

Вступне слово надано начальнику управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Мицику Володимиру. Будуть обговорені такі питання:

• Про хід реалізації програми Президента Ккраїни «Здорова Україна»
  • Про стан підготовки локацій для реалізації соціального проекту «Активні парки – локації здорової України»
  • Про підготовку до відзначення в Донецькій області Дня фізичної культури і спорту
  • Про організацію та проведення Всеукраїнського уроку та Олімпійського тижня в Донецькій області
  • Про аналіз виконання календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів за перше півріччя 2021 року
  • Про роботу комунального закладу «Донецька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з боксу»
  • Про розвиток пляжної боротьби у Донецькій області
  • Про стан розвитку фізичної культури та спорту в Селидівській міській територіальній громаді за 2020-2021 рік
  • Про стан розвитку фізичної культури та спорту в Олександрівській селищній територіальній громаді за 2020-2021 рік
  • Короткий звіт за липень та план роботи на серпень 2021 року.

Обговорення тривають.