Нарада з керівниками військових адміністрацій, головами міських сільських та селищних рад, керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрації та сільгоспвиробниками.

24.01.2023 в 20:05

24 січня 2023 року під головуванням голови райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації Володимира ЗАМОТАЄВА, за участю директора Департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації Артема ЧАГАНА відбулась нарада з керівниками військових адміністрацій, головами міських сільських та селищних рад, керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрації та сільгоспвиробниками. Під час наради були розглянуті наступні питання: Про бронювання військовозобов’язаних працівників агропромислового сектору; Про включення до переліку критичної інфраструктури об’єктів харчової промисловості та агропромислового комплексу; Про особливості регулювання земельних відносин під час дії воєнного стану; Звільнення від земельного податку та орендної плати; Визначення шкоди та збитків, завданих земельним ресурсам.