Нарада стосовно поточного стану справ щодо масової вакцинації проти COVID-19 в Донецькій області.

05.08.2021 в 10:56

04 серпня 2021 року в залі засідань Покровської районної державної адміністрації під головуванням заступника голови Володимира Колосова та заступника начальника управління – начальника відділу з питань соціальної сфери управління з питань взаємодії з органами місцевого самоврядування райдержадміністрації Світлани Макарової було проведено нараду з усіма структурними підрозділами Покровської районної державної адміністрації стосовно поточного стану справ щодо масової вакцинації проти COVID-19 в Покровському районі.

Після внутрішнього обговорення та вирішення цього питання було здійснено підключення до обласної Донецької адміністрації та проведено нараду під головуванням заступника голови облдержадміністрації Юлії Костюніної та керівника з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Донецькій області Дениса Клюшнікова стосовно поточного стану справ щодо масової вакцинації проти COVID-19 в Донецькій області.