Нарада під головуванням голови облдержадміністрації

11.11.2021 в 11:33

10.11.2021 року голова районної державної адміністрації Андрій БОНДАРЕНКО разом з першим заступником голови – Сергієм НОВІКОВИМ та заступником Володимиром КОЛОСОВИМ взяли участь у нараді під головуванням голови облдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації Павла КИРИЛЕНКО.

На нараді були надані результати моніторингу стану вакцинації в районах Донецької області та територіальних громадах.

Вакцинальна кампанія проти COVID-19, ситуація з поширенням коронавірусу у Донецькій області та наданням медичної допомоги населенню знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації.

«Для нас пріоритетна група для вакцинації – це люди, віку 60+. Ми повинні роз’яснити важливість щеплення, щоб захистити їх від хвороби. Саме ця категорія людей активно займається вихованням онуків, тому важливо вмовити їх вакцинуватися від коронавірусу для безпечного спільного проведення дозвілля»,- зазначив Павло КИРИЛЕНКО. Губернатор закликав всіх присутніх постійно проводити роз’яснювальну роботу в територіальних громадах щодо необхідності вакцинації населенням.
На сьогодні іншого дієвого способу захистити себе від коронавірусної хвороби COVID-19, окрім вакцинації, немає!
Щеплення – це єдиний спосіб захистити себе і своїх близьких.