16.03.2023 в 10:22

Асоціація благодійників України оголосила 16-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2022» – «Благодійність на захисті України».
Оргкомітетом Національного конкурсу «Благодійна Україна-2022» було прийнято рішення приймати заявки в 19 колективних, 3 індивідуальні та 3 спеціальні конкурсні номінації.
У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, волонтерські, благодійні та громадські організації, молодіжні об’єднання, представники медіа, соціально відповідальний бізнес та інші – всі, хто надавали благодійну чи волонтерську допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у
період з 01 січня по 31 грудня 2022 року.
Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, отримувачі благодійної допомоги (за згодою благодійника) та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства.
Заповнену заявку необхідно надіслати електронною поштою на адресу: konkurs.blago@gmail.com до 30 квітня 2023 року (включно). До неї також доцільно додати фотографії (не більше 5 шт.), лінки на інформацію про благодійну чи волонтерську діяльність учасника конкурсу, що розміщена в
Інтернеті, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які краще характеризують діяльність учасника конкурсу.
Детальну інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті www.blagoukraine.org або в Оргкомітеті конкурсу.
Відповідальна особа: виконавча директорка Асоціації благодійників
України – Оксана Лобко, контактний телефон (067)16-404-11, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com. Фейсбук–сторінка конкурсу «Благодійна Україна» – https://www.facebook.com/BlagodijnaUkrain