На території Покровського району продовжуються планові навчання територіальної оборони району.

23.09.2021 в 18:06

23.09.2021 року відбулось урочисте прийняття присяги військовослужбовців батальону територіальної оборони, після чого командир батальону територіальної оборони звітував про прийняття присяги та готовність до початку навчання заступнику керівника територіальної оборони району, заступнику голови Покровської райдержадміністрації Володимиру Колосову, який привітав присутніх та побажав успіхів в оволодінні основам військової підготовки. На урочистостях також зі словами привітання звернулись , заступник Покровського міського голови Анатолій Зінченко, начальник ТЦК та СП Покровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Ігор Валяєв, член спілки ветеранів АТО м.Мирноград Євген Хованський.
Військовий Капелан отец Іван Василенко богословив всіх присутніх на початок навчань.
Добрий настрій важливій справі додав оркестр 10- ої гірської штурмової бригади”Едельвейс”