НА ДОНЕЧЧИНІ ПУНКТИ ВАКЦИНАЦІЇ ПРОТИ COVID-19 ПОЧАЛИ РОБОТУ У ВІДДІЛЕННЯХ “УКРПОШТИ”

08.10.2021 в 14:39
Пункти вакцинації проти COVID-19 почали роботу у відділеннях «Укрпошти» у Донецькій області з 7 жовтня.
Про це голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.
Перші 32 охочих вже вчора прищепилися від коронавірусної хвороби у центральних відділеннях «Укрпошти» 6 населених пунктів області: Мар’їнки, Українська, Луганського, Великої Новосілки, Авдіївки та Торецька.
«Сьогодні на території області на базі відділень «Укрпошти» вже працює 50 пунктів вакцинації. Щоб прищепитися, не потрібно попередньо записуватися – достатньо просто прийти на місце і попросити про щеплення. Це гарна нагода убезпечити себе від хвороби для людей старшого віку, які отримують пенсії на відділеннях Укрпошти», – зазначив очільник області.