[bvi]
  • Українська
  • English

Молодіжна бізнес-школа

17.02.2021 в 15:02

Українська молодь, безумовно, розумна, активна та креативна.  Багато хто мріє про власну справу, успішний бізнес, цікаві знайомства та ділові зв’язки.  Тому дуже важливо, щоб у цей момент їх підтримав хтось знаючий: проконсультував та зорієнтував як діяти та в якому напрямку.

Саме тому 15 лютого 2021 року був проведений у режимі ZOOM профінформаційний вебінар для студентської молоді «Молодіжна бізнес-школа».

Підтримка та розвиток молодіжного підприємництва як з боку державних органів управління, так і міжнародних та громадських організацій, є запорукою підвищення рівня зайнятості серед молоді та створення нових малих підприємств і додаткових робочих місць.

Під час заходу фахівець Покровського МЦЗ Оксана Янтус розповіла, як сприяти формуванню підприємницької ініціативи та її реалізації, розглянули якості, притаманні молодому підприємцю, а також проаналізували складові успішного бізнесу.

Віримо, що така наша діяльність допоможе зростити не одну ідею, варту реалізації, і виховати не одного успішного підприємця.

print