Міжнародний жіночий день

08.03.2023 в 8:00

Шановні жінки!
Щиро вітаємо вас із прекрасним святом весни – Міжнародним жіночим днем! Це свято припадає на початок весни, на пору року, коли все розквітає і починається нове життя. А поки буде жити любов’ю і надією жіноче серце, буде жити наша земля і народжуватимуться діти. З давніх давен жінку вважали берегинею родинного затишку, традицій та духовних святинь.
Сьогодні українські жінки, разом з чоловіками на передовій відстоюють мир та єдність України. Ми вітаємо вас, жінки – бійці, жінки – волонтери, жінки – лікарі, і дякуємо за ваші стійкість та мужність.
Особливі слова підтримки висловлюємо матерям і дружинам, які не дочекалися своїх синів і чоловіків з війни. Нехай загоюються ваші душевні рани, а гордість за синів і чоловіків наповнює ваші серця.
Бажаємо усім вам, дорогі жінки, здоров’я, миру і добра. Нехай у вас буде якомога менше тривог і прикрощів, а в домівках панують затишок і тепло. Щастя і благополуччя вам, вашим рідним і близьким!
Зі святом весни!
райдержадміністрація, районна рада