Міжнародний день миротворців Організації Об’єднаних Націй

29.05.2023 в 9:46

29 травня у світі відзначається Міжнародний день миротворців Організації Об’єднаних Націй.

Міжнародний день миротворців ООН відзначають учасники діючих миротворчих операцій ООН і колишні миротворці, які вже зробили свій внесок в стабілізацію ситуації на планеті. Україна надає важливого значення діяльності з підтримання міжнародного миру та безпеки, розглядаючи участь у ній як важливий чинник своєї зовнішньої політики. У цей день віддаємо данину поваги до миротворців ООН.

Сьогодні, у непростий для України час, військовослужбовці з досвідом миротворчої діяльності мужньо і професійно виконують завдання.

Щиро вітаємо усіх миротворців, хто брав участь і зараз виконує завдання з підтримки миру в миротворчих операціях. Бажаємо міцного  здоров’я,  миру та добра. Нехай ваші високі професійні та моральні якості, бойовий досвід завжди надійно служать ідеалам гуманізму та справі захисту життя людей!

райдержадміністрація,

районна рада