Мітинг до дня вшанування ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2021 в 19:37

Заступник голови Покровської райдержадміністрації Володимир Колосов та заступник голови Покровської районної ради Юрій Середа прийняли участь в мітингу в смт Новоекономічне 14 грудня в селищі Новоекономічне відбувся мітинг біля Пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, в якому прийняли участь заступник голови Покровської райдержадміністрації Володимир Колосов, заступник голови Покровської районної ради Юрій Середа, голова Гродівської селищної ради Володимир Руденко, секретар Гродівської селищної ради Людмила Трубіна, які привітали присутніх розповіли, що лише завдяки самопожертві ліквідаторів наслідків катастрофи, багато з яких заплатили за це власним життям і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення. Вручили Почесні грамоти ліквідаторам та матеріальну допомогу від Покровської районної ради та Гродівської селишної ради. Історію тих подій розповів голова спілки ветеранів, учасник ліквідаціїї аварії Віктор Павлов . Хвилиною мовчання присутні вшанували пам”ять ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС та поклали квіти до пам”ятного знаку.
Сьогодні наш обов”язок- пам”ятати про учасників ліквідації, які є прикладом мужності, самовідданості та високого професіоналізму . В цей день ми згадуємо їх – тих, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі. Попри величезну ціну, яку довелося заплатити, самі ліквідатори-чорнобильці нерідко називають 14 грудня святом.