Мешканці Новоекономічного наблизились до пенсійних послуг Пенсійного фонду України

06.11.2019 в 12:18

05 листопада 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 1 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Карабанова провела виїзний прийом громадян в Новоекономічній селищній раді. Саме такі зустрічі за місцем проживання громадян сприяють підвищенню рівня якісного обслуговування у сфері пенсійного забезпечення, дають змогу людям отримати кваліфіковані консультації на місцях.

Під час чергового виїзного прийому фахівець управління надала роз’яснення мешканцям Новоекономічного щодо розміру та порядку призначення різних видів пенсій, переліку документів, необхідних для призначення пенсії за віком, по інвалідності, порядку виготовлення електронних пенсійних посвідчень, умов виплати пенсій через банківські установи.

Також під час прийому Олена Карабанова звернула увагу громадян на онлайн-сервіси Вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду, сучасного сервісу смс-інформування та на рубрики з відомчого видання «Пенсійний кур’єр».