Медичні працівники Покровського району отримали вітання з нагоди професійного свята.

19.06.2020 в 13:42

19 червня 2020 року медичні працівники Покровського району отримали вітання з нагоди професійного свята.

В ході заходу медичних працівників Покровського району вітали голова Покровської райдержадміністрації Андрій Бондаренко, голова Покровської районної ради Михайло Костюк, заступник голови райдержадміністрації  Сергій Новіков, головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Покровський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Овчаренко та голова профспілкового комітету центру підприємства первинної медико-санітарної допомоги Рима Шепель.

Кращих медичних працівників району було нагороджено Почесними грамотами Покровської районної  державної адміністрації, Почесними грамотами Покровської  районної ради та одноразовою грошовою винагородою в розмірі 300 гривень,  та Почесними грамотами  профспілкового комітету  Покровського районного центру  первинної медико-санітарної допомоги .