Листопад діалогу з поліцією.

20.10.2021 в 11:23

Шановні мешканці територіальних громад Покровського району!

Запрошуємо Вас долучитися до заходів Діалогової платформи, що створюється на базі Покровського районного управління поліції. У Вас є можливість бути почутим про ваші потреби, долучитися до співпраці та прийняття спільних рішень щодо питань безпеки. Діалог в нашому розумінні – це не про визначення винних та правих, це не чарівна паличка, яка одразу вирішить всі проблеми. Це переговорний процес, в якому учасники є рівними та розширюють своє розуміння ситуації, не обов’язково погоджуючись з думкою інших.

Протягом листопада 2021 року один раз на тиждень відбудуться воркшоп про діалог та діалогові заходи. Формат зустрічей (онлайн, оффлайн або змішаний) буде визначений за результатами Ваших відповідей.

05.11 «Воркшоп про діалог»

12.11 «Як підвищити рівень довіри між громадою та поліцією»

18.11 «Продаж алкогольних напоїв вночі як фактор зниження безпеки в громаді»

26.11 «Інклюзивний підхід у наданні поліцейських послуг»

Кількість місць для участі на заходах є обмеженою. Запрошення отримають ті, хто раніше надішле відповіді. Тому не чекайте, а скоріше заповнюйте цю анкетуhttps://goo.su/8H9Z !

Також запрошуємо до співпраці людей з навичками фасилітації діалогів, медіації або посередництва у конфліктах.

Телефон для запитань: 0503269684.

________________________________________

Проект “Створення Діалогової платформи на базі Покровського РУП з доступом людей з інвалідністю” реалізується ГО “ДЦМ “Добро”  у співпраці з Покровським районним управлінням поліції, Покровською міською Радою, Покровською РДА, ГО «Твори Добропілля» та ГО «Портал «Пошук» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, США, Швейцарії, Швеції та Японії.