Лінійка з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

24.12.2018 в 12:14

14 грудня 2018 року в Новоекономічній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів (смт.Новоекономічне Покровського району) відбулась урочиста лінійка з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Саме 14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком. Це, по суті, була перша серйозна та важлива перемога над зловісним атомом, який вирвався з-під контролю людини після квітневого вибуху.

Цього дня вшанувати подвиг ліквідаторів прийшли голова Новоекономічної селищної ради Тетяна Хлопяник, голова первинної ветеранської організації Віктор Павлов, директор Новоекономічної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимир Балашов, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, учні та вчителі.
В ході заходу присутні згадали трагічні події минулого, хвилиною мовчання вшанували ліквідаторів, яких не має сьогодні серед нас та поклали квіти.
Також, 6 ліквідаторів – жителів району отримали матеріальну грошову допомогу від Покровської районної громадської організації ветеранів війни та праці на загальну суму 3000 грн.