Координація роботи Покровської райдержадміністрації стосовно доставки, отримання та розподілу гуманітарної допомоги серед громад.

28.03.2022 в 8:26

В цей нелегкий для України час весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Влада та небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує, тим, хто знаходиться під ворожими обстрілами, тим, хто вимушено покинув свої будинки, через бойові дії в їх населених пунктах. З усіх кінців світу люди надають допомогу та співчувають українцям. Покровська райдержадміністрація тісно співпрацює з керівництвом країни, області та громадами Покровського району, координує роботу стосовно доставки, отримання та розподілу гуманітарної допомоги серед громад. Налагоджені добрі зв’язки з волонтерами та міжнародними організаціями, благодійними фондами. Щодня іде відвантаження та видача гуманітарної допомоги: продуктів харчування, предметів гігієни, теплих речей , лікарських засобів тощо. Працюємо разом заради перемоги!