[bvi]
  • Українська
  • English

Консалтинговий центр

27.11.2020 в 15:04

25 листопада, напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, фахівці Покровського міського центру зайнятості провели онлайн засідання центру розвитку підприємницької діяльності. У заході прийняли участь: Покровська районна організація осіб з інвалідністю, Управління соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області, Управління соціального захисту населення Покровської райдержадміністрації, Центр психосоціальної  реабілітації НаУКМА у м. Покровськ.

«Адаптація цієї категорії людей до суспільного життя багато в чому залежить від вирішення проблеми їх соціально-професійної реабілітації, працевлаштування та зайнятості», – розпочала директорка Покровського міського центру зайнятості Тетяна Радченко.

Під час заходу представники організацій поінформували учасників про послуги, які надаються особам з інвалідністю.

Особлива увага була приділена Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «ДОНБАС». В цьому центрі здійснюються комплекси реабілітаційних заходів, спрямованих на створення умов для всебічного розвитку осіб з інвалідністю, які досягли повноліття і збереження їхньої максимальної незалежності, фізичних, розумових, соціальних, професійних здібностей з метою максимальної реалізації особистого потенціалу.

Фахівець Покровського міського центру зайнятості Оксана Янтус надала  рекомендації щодо започаткування власної справи, розповіла як отримувати прибутки від улюбленої роботи, а також надала слушні поради щодо мотивації, досягнення мети та життєвого успіху,які обов’язково стануть у нагоді.

print