Кікбоксери Покровської районної ДЮСШ гідно виступили на Всеукраїнському відкритому турнирі

13.07.2020 в 11:36

З послабленням карантинних заходів відновлюється проведення спортивних турнірів та чемпіонатів. У Федерації кікбоксингу України вирішили перевірити своїх спортсменів на фізичну готовність до боротьби і організували Всеукраїнський відкритий турнір. Пройшов він у місті Верхньодніпровське  Дніпропетровської області  з  26 по 27   червня  2020 року.  І спортсмени секції  кікбоксингу  Покровської районної  дитячо-юнацької спортивної  школи, тренером  якої є Пашинський Ігор Станіславович досить гідно на ньому виступили завоювали  5 золотих медалів:  Амврамченко Роман, Шуфрич Микита, , Буряченко Владислав, Смоляков Олександр, Гриценко  Римма;  одну  срібну: Тихомиров  Любомир  та  2  бронзові  медалі:  Амврамченко Роман,  Фомін Анатолій, а  сама  головна нагорода дісталась Шуфричу Микиті  та  Буряченко  Владиславу, які  стали  володарями  поясів  переможців  за  версією  ВКА .

На  цьому  спортсмени разом  з  тренером  не зупиняються  продовжують  тренування  для  участі у  Всеукраїнських  та  міжнародних  змаганнях. З районного  бюджету  виділені  кошти  для  організації   навчально-тренувальних зборів   на  узбережжі  Азовського  моря, які  плануються  на  початку серпня  2020 року