Італійська весна у Покровському районі

05.03.2020 в 16:11

05 березня 2020 року в Палаці культури ПрАТ «Шахтоуправління «Покровське» (м.Покровськ) відбувся святковий звітний концерт творчих колективів Покровського району «Італійська весна у Покровському районі.
На свято завітали керівники району, представники сільських, селищних рад, керівники сільгосппідприємств, почесні громадяни району, депутати районної ради, очільники міст-сусідів Мирнограда, Новогродівки, Покровська та представники Фонду Бориса Колеснікова.
Цього дня свою творчість присутнім подарували талановиті колективи Покровського району, які є переможцями Міжнародних, Всеукраїнських, Регіональних, обласних фестивалів та конкурсів.
В ході заходу лунали відомі італійські хіти, а дитячий хореографічний колектив виконував запальні танці.
Наприкінці свята голова Покровської райдержадміністрації Андрій Бондаренко та заступник голови Покровської районної ради Володимир Руденко поділились своїми враженнями, побажали творчим колективам натхнення та нових перемог, вручили подарункові сертифікати на придбання подарунків народним колективам – учасникам концерту, а також привітали жінок з наступаючим святом 8 березня.