Інформаційна робота серед населення смт. Гродівки щодо відомчого видання “Пенсійний кур’єр”

22.10.2019 в 13:18

21 жовтня 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 1 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Карабанова провела інформаційну роботу серед мешканців смт Гродівка щодо газети «Пенсійний кур’єр».
Пенсійники м. Покровська постійно беруть участь у численних зустрічах з трудовими колективами, виїзних прийомах, де розповідають громадянам про актуальність інформації, яку публікує тижневик, різноплановість матеріалів, розміщених на його сторінках, що дає можливість кожному – від представників старшого покоління до наймолодшого – знайти з газети щось цікаве й корисне для себе.
Олена Карабанова наголосила населенню Гродівки, що у передплатників пенсійних видань завжди є можливість бути в курсі останніх змін у пенсійному законодавстві й знати свої права на отримання, перерахунок, індексацію пенсії, одними з перших дізнатись про законодавчі нововведення, отримати детальні роз’яснення фахівців пенсійної та соціальної служб.