Інформація щодо об’єкта малої приватизації – окремого майна – будівлі телефонної станції літ. А-1 загальною площею 91,9 кв.м, за адресою: Донецька область, Великоновосілківський район, селище Урожайне, вул. Поштова, 1

09.11.2021 в 14:44

Місцезнаходження: Донецька обл., Великоновосілківський район, селище Урожайне,

вул. Поштова, 1.

Найменування балансоутримувача: ПАТ «МАКСТРОЙ» (код за ЄДРПОУ 05394759)

Дата проведення аукціону в електронній торговій системі РгоZorro.Продажі – 24 вересня 2021р

Стартова ціна об’єкта для:

– аукціону з умовами – 60700,00 грн. (без урахування ПДВ);

– аукціону із зниженням стартової ціни – 30350,00 грн. (без урахування ПДВ);

– аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 30350,00 грн. (без урахування ПДВ).

На ціну продажу по результатам аукціону нараховується ПДВ згідно чинного законодавства).

Умови продажу:

Покупець зобов’язаний протягом 30 календарних днів з дня укладання договору купівлі-продажу об’єкта приватизації компенсувати Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Донецькій та Луганській областях витрати понесені на оплату послуг суб’єкта оціночної діяльності, залученого для проведення оцінки будівлі телефонної станції літ. А-1 загальною площею 91,9 кв.м, за адресою: Донецька область, Великоновосілківський район, селище Урожайне, вул. Поштова, 1, у розмірі 3399,00 грн. (три тисячі триста дев’яносто дев’ять гривень 00 копійок), без урахування ПДВ.

Орган приватизації та контактна особа: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Донецькій та Луганській областях, 61057, Харківська область, м. Харків, майдан Театральний, 1, Гніденко В.О., тел. (057) 700-03-14, donetsk@spfu.gov.ua

Більш детальна інформація про об’єкт приватизації за посиланням:

Будівля телефонної станції літ. А-1 загальною площею 91,9 кв. м