Інформація щодо об’єкта малої приватизації – об’єкта незавершеного будівництва – 5-ти поверховий 70-ти квартирний житловий будинок

12.01.2022 в 15:59

Місцезнаходження: Донецька обл., м. Торецьк,  смт  Північне, вул. Напольна, 1

Найменування балансоутримувача: ДП «Торецьквугілля»

Рівень будівельної готовності – 24,8%.

Опис об’єкта: роботи по будівництву житлового будинку розпочаті у листопаді 1987 року, з 1996 року за відсутністю коштів припинені. Будівельна готовність – 24,8 %.

Станом на 01.01.1997р. виконані наступні роботи:

• влаштування стрічкових фундаментів зі збірних залізобетонних блоків;
  • перекриття зі збірних залізобетонних плит;
  • цегляна кладка зовнішніх стін з червоної цегли, облицьовано білою цеглою;
  • перегородки внутрішні з цегли, з урахуванням цільно-гіпсових конструкцій приміщень санвузла;
  • перша, друга та третя блок-секції № 1,2,3 – 5 поверхів;
  • четверта блок-секція – фундамент під цоколь;
  • п’ята та шоста блок-секція – будівельні роботи не виконувались.

Інші конструкції, а саме:  покрівля, підлога, вікна, двері, а також інженерне обладнання, зовнішнє та внутрішнє оздоблення відсутні.

Дата проведення аукціону в електронній торговій системі РгоZorro. Продажі – 28 січня  2022 року.

Стартова ціна об’єкта для:

• продаж на аукціоні без  умов – 793 135,73 гривень (без урахування ПДВ);
  • продаж на аукціоні зі зниженням стартової ціни – 396 567,87 гривень (без урахування ПДВ);
  • продаж на аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 396 567,87 гривень (без урахування ПДВ).

На остаточну ціну продажу нараховується ПДВ.

Розмір гарантійного внеску для:

• продаж на аукціоні без умов – 79 313,57 (без урахування ПДВ);
  • продаж на аукціоні зі зниженням стартової ціни – 39 656,79 грн. (без урахування ПДВ);
  • продаж на аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 39 656,79 грн. (без урахування ПДВ).

Розмір реєстраційного внеску: 1200,00 грн.

Умови продажу: аукціон без  умов

Орган приватизації та контактна особа: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Донецькій та Луганській областях, 61057, Харківська область, м. Харків, майдан Театральний, 1, Гніденко В.О., тел. (057) 700-03-14, donetsk@spfu.gov.ua

Більш детальна інформація про об’єкт приватизації за посиланням:

5-ти поверховий 70-ти квартирний житловий будинок