Які ж ми гарні в нашій вишиванці! Всесвітній день вишиванки – день чистої української краси

21.05.2020 в 13:44

День Вишиванки 2020 присвячується українській родині та родоводу. Пандемія дала можливість зупинитись та осмислити, що насправді важливо – турбота про старше покоління та виховання освіченого, гуманного наступного…

У Всесвітній день вишиванки Територіальний центр Покровського району разом з ГО «Покровська районна організація осіб з інвалідністю» і Профспілковою організацією агропромислового комплексу Покровського району долучитися до флешмобу “Вражаємо світ красою і розмаїттям українських вишиванок!» .

Ми всі дуже красиві у своїх вишиванках. Ми   одягли  цю вишивану красу – у знак єдності, підтримки, любові. На нас дивиться весь світ і в цю мить весь світ милується нами!  Світлого настрою у вишитий день!