[bvi]
  • Українська
  • English

Головний лікар Покровського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Овчаренко про готовніть боротьби з епідемією коронавірусу в районі

24.04.2020 в 12:53

З метою всебічного інформування населення щодо поточної ситуації та заходів, що спрямовані на запобігання та поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19) в Покровському районі, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Покровський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Овчаренко дав інтерв’ю журналістам телебачення «Орбіта» про готовніть боротьби з епідемією коронавірусу в районі.

Олександр Олександрович повідомив, що станом на 17 квітня 2020 року лабораторно підтверджених випадків захворювання на короновірусну  інфекцію COVID – 19 на території району немає. Але захворювання розповсюджується по всій країні і нам потрібно ретельно готуватись до цього випробування, тому питанню запобігання можливому поширенню гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої короновірусом  SARS-CoV-2 приділяється першочергова увага з боку керівництва районної ради та райдержадміністрації.

Розпорядженням голови райдержадміністрації був створений штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та розроблено і поступово виконується план оперативних заходів.

Шляхом перерозподілу районного бюджету виділено додаткові кошти для КНП «Покровський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» для придбання засобів індивідуального захисту медичних працівників, дезінфікуючих та лікарських засобів, а також  для придбання  та виготовлення захисних масок для пільгової категорії громадян, та ліків для лікування дітей до 3 років та людей похилого віку.

Для отримання додаткових коштів, які будуть спрямовані на виконання протиепідемічних заходів Покровським районним центром первинної медико-санітарної допомоги відкритий спецрахунок, на який кожен не байдужий мешканець або підприємець може перерахувати кошти, які будуть використані виключно на проведення протиепідемічних заходів.

Олександр Овчаренко висловлює велику вдячність всім тим, хто вже відгукнувся на прохання та надав допомогу, а саме: підприємству АПК «Інвест», яке першим надало дезінфікуючі засоби та засоби індивідуального захисту, фермерським господарствам «Агроленд С», «Володимирське», малому підприємству «Фіалка» та іншим. Взагалі більше 10 підприємств району допомогли  та продовжують надавати допомогу.

«Дякуємо Вам за порозуміння та підтримку!» – зазначив Олександр Олександрович.

print