06.07.2022 в 20:12

Голова Покровської РДА, начальник районної військової адміністрації Андрій БОНДАРЕНКО прийняв участь в обласній нараді під головуванням Голови Донецької ОДА, начальника обласної військової адміністрації Павла КИРИЛЕНКА, з очільниками новостворених місцевих військових адміністрацій Донеччини.

Відповідно до Указу Президента України №469/2022, їх на території Донецької області 14. Серед них два керівника із Покровського району
: – начальник Шахівської сільської ВА Сергій Сажко;
— начальник Курахівської міської ВА Роман Падун. Павло Кириленко зазначив, що
призначення на ці посади у цей час — це передусім відповідальність перед українським народом та українською державою.
Чинне законодавство дозволяє військовим адміністраціям діяти швидко та ефективно.
Обов’язок кожного голови ВА — максимально швидко організувати евакуацію цивільних, налагодити чітку співпрацю з правоохоронцями та рятувальниками. А понад усе — ефективно взаємодіяти із військовими на місцях.
Довіра, надана очільникам ВА, — це очікування результатів. Головний результат — зупинити ворога і захистити Донеччину.
Також навіть в умовах повномасштабної війни необхідно підтримувати життєдіяльість громад. Доставляти гуманітарну допомогу, постійно бути в контакті з людьми, розуміти і забезпечувати потреби цивільних та військових.
Критично важливо не допускати фактів колабораціонізму.
Ми вже доклали чимало зусиль для укріплення області, але попереду ще більше роботи.
Наша мета — зупини ворога, відстояти і звільнити Донеччину. Для цього діємо спільно і скоординовано.