Голова Покровської РДА, начальник районної військової адміністрації Андрій БОНДАРЕНКО представив та привітав очільника Шахівської сільської військової адміністрації

06.07.2022 в 20:31

06 червня 2022 року голова Покровської РДА, начальник районної військової адміністрації Андрій Бондаренко представив та привітав очільника Шахівської сільської військової адміністрації Сергія Сажка з призначенням та побажав докласти максимум зусиль для скоординованої роботи по підтримці життєдіяльності громади та ефективної взаємодії із військовими. На зустрічі були присутні керівники структурних підрозділів виконкому Шахівської сільської ради, керівники підприємств, в.о. голови Покровської районної ради Юрій Середа. Сергій Сажко завірив присутніх, що виправдає довіру вищого керівництва, так як має великий досвід роботи та служби в органах місцевого самоврядування.