ГОЛОВА ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ АНДРІЙ БОНДАРЕНКО ДОЛУЧИВСЯ ДО МАСШТАБНИХ НАВЧАНЬ ПІДРОЗДІЛІВ ТЕРОБОРОНИ В МАРІУПОЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ.

30.09.2021 в 15:38
На території с. Білосарайська Коса відбулись масштабні командно-штабні навчання підрозділу територіальної оборони.
На навчаннях було відпрацьовано роботу штабу району територіальної оборони та тактико- спеціальні дії суб‘єктів територіальної оборони.
Мета заходу: отримання особовим складом бригади практичних навичок під час виконання завдань територіальної оборони та набуття досвіду представниками штабів районів територіальної оборони щодо виконання практичних завдань територіальної оборони.
Участь у навчаннях також взяв голова Донецької облдержадміністрації Павло КИРИЛЕНКО.