Голова Покровської райдержадміністрації Андрій Бондаренко привітав переможницю Чемпіонату Європи з карате Бичик Софію.

02.09.2021 в 14:50

В  липні  цього року Софія  прийняла  участь в Чемпіонаті  Европи з карате, який   відбувся в Словенії та  стала  володарем золотої  медалі  та кубку. Завдяки  наполегливій праці , тренуванням під  керівництвом  тренера – викладача  Чепиги Ярослава, спортсменка досягла такого  результту та зайняла  саму високу  сходинку спортивного пьєдистала. Вона захищала  честь України, Донбасу, Покровського району , свого  рідного міста Курахово, на її  честь  в Словенії  лунав  гімн  України.  Софія  розповіла  про  свої  захоплення  спортом  та  музикою,   про  те як  проходять  її  тренування та  поділилась планами на  майбутнє. Керівництво  Покровської  райдержадміністрації  та райради  сприяє розвитку  спорту   в  Покровському  районі   і  надалі  готові   підтримувати  спортсменів  та  їх  тренерів.