Голова Покровської  райдержадміністрації Андрій БОНДАРЕНКО прийняв участь в  святкомому заході  до  Дня УСИНОВЛЕННЯ В ОЧЕРЕТИНСЬКІЙ ГРОМАДІ

01.10.2021 в 9:22
В останній день вересня Україна відзначає день усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке, напевно, невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною. Всі, хто взяв на себе відповідальність за виховання та розвиток дітей заслуговують на велику повагу та пошану не тільки з боку оточуючих, а й держави.
 30 вересня 2021 року Очеретинську громаду відвідав голова Покровської райдержадміністрації Андрій Бондаренко.  У День усиновлення він, разом із керівником Очеретинської селищної військово-цивільної адміністрації Миколою Коваленком та його заступниками зустрівся з родинами, де виховуються діти, позбавлені батьківського піклування і вручив їм подарунки та солодощі. Сьогодні в родинах  Очеретинської селищної територіальної громади зростають 54 дитини з числа дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які виховуються в прийомних сім’ях. Всі вони отримають подарунки до Дня усиновлення.