Голова Покровської райдержа адміністрації Андрій Бондаренко разом із заступником Володимиром Колосовим провели штабне тренування з управлінням штабу територіальної оборони.

27.09.2021 в 10:30

25 вересня 2021 року відбулось штабне тренування з управлінням штабу територіальної оборони Покровського району під головуванням керівника району територіальної оборони – голови райдержадміністрації. На занятті були присутні: начальник штабу району – командир батальйону тероборони, посадові особи Покровського районногоТЦК та СП, представники органів державної влади та силових відомств району. Для учасників тренування була проведена лекція, присвячена питанням суті, змісту, структури та завдань територіальної оборони, окреслені перспективи її розвитку. Дане штабне тренування покликане як підвищити обізнаність цивільних посадових осіб і вирішити спільними зусиллями проблемні питання.