Голова Донецької ОДА представив голову Покровської райдержадміністрації Андрія Бондаренка

22.02.2021 в 14:20

22 лютого 2021 року голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко представив голову Покровської районної державної адміністрації Андрія Бондаренка, якого вдруге було призначено розпорядженням Президента України №69/2021-рп від 16 лютого 2021 року.

Павло Олександрович привітав Андрія Бондаренка та побажав йому успіхів, натхнення і наснаги. Андрій Олександрович в свою чергу подякував за довіру Президенту України Володимиру Зеленському та запевнив у безперечному впровадженні курсу країни на децентралізацію та забезпечення виконанню покладених державою на нього функцій.

На заході були присутні голови територіальних громад, керівники державних установ, організацій та бюджетоутворюючих підприємств.