ГО “Екоклуб” запрошує ОСББ на вебінари про підвищення енерго ефективності будинків. Вебінари відбудуться онлайн на платформі Zoom у липні та серпні.

01.07.2021 в 15:20

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”.

В Україні із 2018 року працює Фонд енерго ефективності. Це державна установа, яка фінансує термо реновацію багатоквартирних будинків з ОСББ, зокрема через програму «Енергодім».

Незважаючи на широку інформаційну кампанію та наявні фінансові ресурси (близько 2,7 млрд грн від державного бюджету та 100 млн євровід ЄС та Німеччини), з середини 2018 по квітень 2021 року Фонд отримав всього 625 заявок і лише 11 з них знаходяться у статусі завершених.

Серед основних проблем такої низької кількості заявок та реалізованих проєктів експерти та представники ОСББ виділяють складність підготовки усього пакету документів для участі у програмі «Енергодім», в тому числі неякісні  документи від підрядників, відсутність у ОСББ достатніх сум для початкового фінансування проектів, довгий період від моменту подання заяви до отримання гранту (12-15 місяців), відсутність досвіду у ОСББ уреалізації подібних проектів.

Вебінари, які пропонує Екоклуб, допоможуть представникам ОСББ пройти весь процес – від роз’яснення роботи програми “Енергодім” до підготовки заявки та пошуку співфінансування на місцевомурівні.

Теми, якірозглянемо:

1. Чому варто економити енергію: фінансова, кліматична, безпекова складові.
  2. Державна програма підтримки ОСББ «Енергодім». Загальні принципи роботи, можливості для ОСББ, порядок отримання компенсації коштів.
  3. Енергетичний аудит. Складання технічного завдання, порядок проведення, звіт з аудиту. Важливі деталі для участі у програмі «Енергодім».
  4. Юридичні особливості подання заявки та відшкодування коштів по програмі «Енергодім».
  5. Розробка проектної документації, її експертиза та отримання часткового відшкодування їх вартості.
  6. Можливості підтримки ОСББ від місцевих органів влади на прикладі Рівненської області. Умови участі в обласній та місцевих програмах підтримки.
  7. Реалізація технічних рішень. Загальні підходи до правильного утеплення, встановлення вікон, заміна або встановлення обладнання.
  8. Успішні та неуспішні приклади участі ОСББ у програмі «Енергодім»

Реєстрація на вебінари до 15 липнявключно: тут.

Участь безкоштовна.

Більш детальноза посиланням: https://bit.ly/3w8Vp1A