Електронні сервіси обласної служби зайнятості на допомогу роботодавцю

16.03.2021 в 12:45

Завдяки міжнародній технічній допомозі, яка надана в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу служба зайнятості має великі можливості для розповсюдження своїх електронних сервісів серед роботодавців.

Фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Покровського МЦЗ при відвідуванні роботодавців демонструють, яким чином роботодавець може скоротити витрати часу для відвідування центру зайнятості, скориставшись електронними сервісами:

створити електронний кабінет роботодавця і подавати через нього необхідну звітність https://www.dcz.gov.ua/cabinet

дізнатися про актуальні вакансії у містах та районах області bit.ly/2T47LaR

переглянути відеорезюме шукачів роботи bit.ly/2zkKnyK

знайти на мапі паспортів підприємств, установ та організацій Донеччини  їх  місцезнаходження bit.ly/2Pr80KP

За більш детальною інформацією звертайтеся до Покровського міського центру зайнятості Донецької області!