[bvi]
  • Українська
  • English

Дистанційні електронні сервіси працюють

29.01.2021 в 15:11

27 січня фахівці відділу рекрутингу Покровського міського центру зайнятості Донецької області провели міні ярмарок вакансій з використанням платформи ZOOM  на замовлення КП «Покровська міська стоматологічна поліклініка».

В умовах дії карантиних обмежень роботодавці все більше стали долучатись до взаємодії з центром зайнятості з використанням дистанційних форм комунікації.

Потрібні працівники? Варто зателефонувати рекрутерам, які не тільки знайдуть кандидатів на вакансії, а й  організують зручну локацію для онлайн-співбесіди, презентації, міні-ярмарку вакансій, будь-якого іншого потрібного формату для спілкування, що сприятиме найефективнішому працевлаштуванню.

Цього разу шанс на працевлаштування отримали шестеро безробітних, що мають досить затребувану на ринку праці спеціальність – сестра медична. Представниця роботодавця Ганна Гладка розповіла присутнім на заході про умови праці, соціальний пакет, перспективи роботи на підприємстві, цікаві традиції дружнього колективу.

Учасниці заходу відгукнулись на зворушливу розповідь представниці підприємства, принаймні дві особи з числа присутніх домовилися про співбесіду безпосередньо на робочому місці, інші отримали контактні дані для зв’язку з роботодавцем.

print