Дистанційне вирішення пенсійних питань для мешканців Покровського району

12.08.2020 в 9:34

10-11 серпня 2020 головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 1 Покровського об’єданого управління Пенсійного фонду України Алла Ревенко провела скайп-зв’язок для мешканців Лисівської, Срібнянської сільської ради та Шевченківської селищної ради для дистанційного вирішення пенсійних питань.

Під час консультації мешканці сіл отримали поради з пенсійного забезпечення, дізнались про зміни в законодавстві, порядок переходу з одного виду пенсії на інший, отримання виплати недоотриманої пенсії за померлого родича, актуальною також стала інформація про мобільний додаток «Пенсійний фонд».

Також головний спеціаліст розповіла про запровадження «Електронної трудової книжки» та впровадження нового сервісу – автоматичне призначення пенсії. Вона призначається автоматично при досягненні пенсійного віку. При цьому немає необхідності додатково звертатися та особисто відвідувати органи Пенсійного фонду.