[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі відновив світло ще для 8,4 тисячі родин регіону

06.07.2024 в 13:59

За вчора спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути електрику у 4 населених пункта Донеччини. Електропостачання знову отримують понад 8,4 тисячі родин, що були знемтрумлені через обстріли. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе задля відновлення світла у прифронтовому регіоні, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

Ворог продовжує атакувати мирні міста Донеччини, руйнуючи у тому числі енергоінфраструктуру регіону. Попри усі виклики енергетики продовжують відновлення мереж та обладнання, пошкоджених обстрілами. За вчора аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електропостачання у 4 населених пунктах області. Це дало змогу повернути світло в оселі 8463 жителів прифронтової Донеччини.

Через постійні ворожі обстріли, ракетні та авіаудари в Донецькій області зберігається важка ситуація. За інформацією очільника області Вадима Філашкіна, війська рф упродовж 5 липня вбили ще 11 цивільних жителів Донеччини, 43 людини поранено.

Пошкодження енергоінфраструктури через постійні обстріли, ракетні та авіаудари продовжуються. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 864 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print