[bvi]
  • Українська
  • English

Доступність та безбар’єрність для людей з інвалідністю

24.11.2020 в 10:58

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, 19 листопада у Покровському міському центрі зайнятості відбувся інформаційний вебінар. Метою  заходу було формування у слухачів знань та умінь, необхідних для створення власної справи та її успішного ведення. Учасників ознайомили з поняттям «підприємництво», «самозайнятість»,  «стартап», «бізнес план» тощо.

Такий вид діяльності, як підприємництво, відкриття власної справи, сьогодні стає альтернативою безробіттю. Відкрити власну справу непросто, для цього одного бажання замало. Але якщо розумно скористатися допомогою, яку пропонують фахівці, соціальні партнери, досвідчені підприємці, то успіх справи буде відчутний.

Не обійшлося без обговорення обставин, що суттєво обмежили роботу підприємців – всесвітньої пандемії корона вірусу. Через це бізнес знаходиться в доволі травматичній ситуації . Особливо вразливими до економічних наслідків пандемії виявилися представники малого та середнього бізнесу. Звичайно, це може впливати на кожного з них не лише фізично, а й психологічно.

Тому не зайвими були тренінгові вправи, направлені на профілактику та подолання стресових станів. Вони були організовані психологом Центру психологічної реабілітації НаУКМА  Наталією Бережко. Така інформація дуже корисна для клієнтів, оскільки допомагає протистояти стресовим впливам та зберігати гармонію в особистій та професійній сфері.

print